JĘZYK ROSYJSKI

Wszystkie szczegóły ustalisz po wybraniu odpowiedniego kursu.

Cena: 549 PLN
Kurs przeznaczony jest dla osób pragnących rozpocząć swą przygodę z językiem rosyjskim.
Cena: 549 PLN
Kurs adresowany jest do osób posługujących się językiem rosyjskim na poziomie A1 i pragnących kontynuować naukę na poziomie A2.
Cena: 549 PLN
Kurs adresowany jest do osób posługujących się językiem rosyjskim na poziomie A2 i pragnących kontynuować naukę na poziomie B1.
Cena: 549 PLN
Kurs adresowany jest do osób posługujących się językiem rosyjskim na poziomie B1 i pragnących kontynuować naukę na poziomie B2.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

MISJA

Zapewniamy Wam praktyczną edukację językową na najwyższym światowym poziomie przygotowując do międzynarodowych egzaminów certyfikowanych i potwierdzających Wasz poziom znajomości języka obcego.

Stwarzanie warunków do nauczania i uczenia się języków obcych dla celów akademickich i zawodowych, promujących wielojęzyczność i międzykulturowość oraz umożliwiających absolwentom przyszłe zatrudnienie, mobilność zawodową i kontynuowanie samokształcenia przez całe życie.

CELE

Kursy przygotują Cię do egzaminu certyfikującego (LCCI, Cambridge, GO AHEAD with your English, TELC Deutsch, START Deutsch, DFP), na każdym z możliwych poziomów (w zależności od rodzaju kursu).

Każdy kurs LCCI zakończony jest egzaminem próbnym – mock exam.

Zdawalność egzaminu próbnego jest na poziomie blisko 90%.

Kursy językowe trwają 30-40 godzin lekcyjnych w zależności od rodzaju kursu.