TELC Español A2 (Kod: )

Prowadzący:

Agnieszka Gawęda
Jakub Pytka

Czas trwania kursu: 16 godzin lekcyjnych (8 spotkań po 1,5 godziny)

Opis:

Kurs dedykowany dla osób chcących zdawać egzamin TELC Español A2. Egzamin poświadcza znajomość języka ogólnego na poziomie średniozaawansowanym.
Organizatorem egzaminów jest uznany przez Radę Europy ośrodek egzaminacyjny TELC GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem. Wszystkie egzaminy przeprowadzane przez TELC GmbH są zgodne z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (The Common European Framework of Reference for Languages, CEFR). Certyfikaty TELC są ważne bezterminowo.
Uczestnicy kursu mają możliwość rozwinięcia umiejętności mówienia, czytania ze zrozumieniem, pisania oraz rozumienia tekstów w oparciu o materiały telc GMBH oraz dodatkowe materiały opracowane przez prowadzącego. Kurs poszerza znajomość słownictwa, zagadnień gramatycznych oraz rozwija praktyczne umiejętności konwersacyjne.

Zakres:

Egzamin TELC Español A2 testuje praktyczną znajomość języka hiszpańskiego na poziomie średniozaawansowanym i sprawdza wszystkie 4 umiejętności językowe - czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie. Egzamin pisemny składa się z czterech części:

  • Vocabularioy gramática (Słownictwo i gramatyka)
  • Comprensión auditiva (Rozumienie ze słuchu)
  • Comprensión lectora (Rozumienie tekstu pisanego)
  • Expresión escrita (Wypowiedź pisemna)

Egzamin ustny jest przeprowadzany w parach i składa się z trzech części: autoprezentacja kandydatów, ogólna rozmowa na dwa wylosowane tematy oraz rozmowa dotycząca umówienia spotkania na wylosowane wydarzenie.

Cele:

Posiadanie certyfikatu TELC Español A2 potwierdza znajomość języka hiszpańskiego w stopniu wystarczającym, aby porozumiewać się w sytuacjach życia codziennego oraz w pracy na poziomie średniozaawansowanym.
Egzaminy TELC uznawane są we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Posiadanie certyfikatu będzie dodatkowym atutem podczas ubiegania się o pracę zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Osoby, które uzyskają certyfikat, będą potrafiły zrozumieć zarówno wypowiedzi telefoniczne, jak i ogłoszenia radiowe, artykuły prasowe i wziąć udział w rozmowie na poziomie średniozaawansowanym.

Rezultaty:

Po skończonym kursie istnieje możliwość zdawania egzaminu TELC Español A2 w Centrum Egzaminacyjnym TELC przy Centrum Językowym UEK w Krakowie, lub w innym ośrodku egzaminacyjnym.
Po ukończeniu kursu uczestnik powinien potrafić:

  •  pisać krótkie wiadomości, listy i notatki
  •  prowadzić rozmowę na tematy ogólne związane z życiem codziennym i pracą
  • umówić spotkanie
  • rozumieć język używany w radio i prasie
Po zdaniu egzaminu, po około ośmiu tygodniach uzyskuje się bezterminowy certyfikat przyznawany przez telc GmbH.
poziom:
lektor:
grupa/termin:
Cena: 349 PLN
Dostępna ilość miejsc: 16
Ilość:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

MISJA

Zapewniamy Wam praktyczną edukację językową na najwyższym światowym poziomie przygotowując do międzynarodowych egzaminów certyfikowanych i potwierdzających Wasz poziom znajomości języka obcego.

Stwarzanie warunków do nauczania i uczenia się języków obcych dla celów akademickich i zawodowych, promujących wielojęzyczność i międzykulturowość oraz umożliwiających absolwentom przyszłe zatrudnienie, mobilność zawodową i kontynuowanie samokształcenia przez całe życie.

CELE

Kursy przygotują Cię do egzaminu certyfikującego (LCCI, Cambridge, GO AHEAD with your English, TELC Deutsch, START Deutsch, DFP), na każdym z możliwych poziomów (w zależności od rodzaju kursu).

Każdy kurs LCCI zakończony jest egzaminem próbnym – mock exam.

Zdawalność egzaminu próbnego jest na poziomie blisko 90%.

Kursy językowe trwają 30-40 godzin lekcyjnych w zależności od rodzaju kursu.