W nowym semestrze stawiamy na naukę online. Kursy przygotowujące do egzaminów, jak i pozostałe kursy zmieniają swoją formę, by być bardziej dostępne dla Ciebie.

Zajęcia prowadzone są na żywo. Od zajęć stacjonarnych będą się różnić tylko tym, że widzisz się z lektorem w aplikacji, a nie w sali wykładowej.

Aplikacja umożliwia bezpośredni kontakt lektora z kursantem, dzięki niej masz również możliwość otrzymywania materiałów i jak dyskutowania w parach i grupach.

Wystarczy, że masz komputer lub tablet z kamerą i mikrofonem i stabilne połączenie z internetem.

Masz pytania? Napisz (kursy@quest.edu.pl) lub zadzwoń (+48 12 293 74 63, +48 533 520 988).

Nie przegap okazji i już dziś wybierz Kursy Quest!

LCCI, Cambridge, GO AHEAD with your English

kontynuacja A2, TELC Deutsch, START Deutsch

kontynuacja A2-B1, DFP B2

A2 kontynuacja, B1

A1 od podstaw, A2/B1

A1 od podstaw, A2, B1, B2

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

MISJA

Zapewniamy Wam praktyczną edukację językową na najwyższym światowym poziomie przygotowując do międzynarodowych egzaminów certyfikowanych i potwierdzających Wasz poziom znajomości języka obcego.

Stwarzanie warunków do nauczania i uczenia się języków obcych dla celów akademickich i zawodowych, promujących wielojęzyczność i międzykulturowość oraz umożliwiających absolwentom przyszłe zatrudnienie, mobilność zawodową i kontynuowanie samokształcenia przez całe życie.

CELE

Kursy przygotują Cię do egzaminu certyfikującego (LCCI, Cambridge, GO AHEAD with your English, TELC Deutsch, START Deutsch, DFP), na każdym z możliwych poziomów (w zależności od rodzaju kursu).

Każdy kurs LCCI zakończony jest egzaminem próbnym – mock exam.

Zdawalność egzaminu próbnego jest na poziomie blisko 90%.

Kursy językowe trwają 30-40 godzin lekcyjnych w zależności od rodzaju kursu.