Opinie naszych kursantów

Dbając o najwyższą jakość naszych usług, staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Opinia naszych kursantów jest dla nas bardzo ważna, dlatego słuchając uwag oraz przeprowadzając ankiety, ciągle się doskonalimy. 

Alicja, kurs affaires DFP B2:

Jestem bardzo zadowolona z jakości zajęć. Szczególną uwagę chciałabym zwrócić na fakt, że oferowany przez Państwa kurs cechowała duża różnorodność zagadnień. Udział w zajęciach pozwoli mi na wzbogacenie słownictwa oraz rozwinąć moje umiejętności językowe. Bardzo duże zaangażowanie prowadzącego Pana Zbigniewa Wolskiego, w znaczący sposób wpłynęło na system pracy i aktywną postawę uczęszczających. Wiele kwestii i zagadnień poruszonych w ramach kursu bez wątpienia można wykorzystać w codziennej pracy zawodowej. 

 

Paweł, kurs LCCI 3:

Usługi oferowane przez Państwa w pełni odpowiadają wszelkim oczekiwaniom. Quest posiada świetną lokalizacjęn oraz odpowiednie ceny dla studentów.

 

Anna, kurs języka hiszpańskiego:

Zajęcia prowadzone były w sposób przystępny i ciekawy. Na kursie poznałam wiele przydatnych wskazówek i zagadnień, które można wykorzystać w dalszej nauce języka.

 

Aleksandra, kurs LCCI 3:

Dzięki temu kursowi nauczyłam się wiele rzeczy, które później mogą mi się przydać w przyszłaej pracy. Uważam, że kurs LCCI jest świetnym wyborem dla każdego kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę o przydatne zagadnienia. Czuć tutaj przyjazną atmosferę, dzięki której aż chce się działać!

 

MISJA

Zapewniamy Wam praktyczną edukację językową na najwyższym światowym poziomie przygotowując do międzynarodowych egzaminów certyfikowanych i potwierdzających Wasz poziom znajomości języka obcego.

Stwarzanie warunków do nauczania i uczenia się języków obcych dla celów akademickich i zawodowych, promujących wielojęzyczność i międzykulturowość oraz umożliwiających absolwentom przyszłe zatrudnienie, mobilność zawodową i kontynuowanie samokształcenia przez całe życie.

CELE

Kursy przygotują Cię do egzaminu certyfikującego (LCCI, Cambridge, GO AHEAD with your English, TELC Deutsch, START Deutsch, DFP), na każdym z możliwych poziomów (w zależności od rodzaju kursu).

Każdy kurs LCCI zakończony jest egzaminem próbnym – mock exam.

Zdawalność egzaminu próbnego jest na poziomie blisko 90%.

Kursy językowe trwają 30-40 godzin lekcyjnych w zależności od rodzaju kursu.