Angielski

QUEST

Francuski
Hiszpański
Niemiecki
Rosyjski
Włoski

Nowy Semestr, Nowe kursy!

JUŻ W DRUGIEJ POŁOWIE PAŹDZIERNIKA 2021 r.

Uruchamiamy zapisy na kursy w semestrze zimowym! Nie przegap okazji i skorzystaj z naszej oferty już w drugiej połowie października.

W nowym semestrze, tak samo jak w poprzednim stawiamy na naukę online. Kursy przygotowujące do egzaminów, jak i pozostałe kursy pozostają w formie zdalnej. Zajęcia prowadzone są na żywo. Od zajęć stacjonarnych będą się różnić tylko tym, że widzisz się z lektorem w aplikacji, a nie w sali wykładowej.
Aplikacja umożliwia bezpośredni kontakt lektora z kursantem, dzięki niej masz również możliwość otrzymywania materiałów i jak dyskutowania w parach i grupach.
Wystarczy, że masz komputer lub tablet z kamerą i mikrofonem i stabilne połączenie z internetem.
Szczegółowa oferta dostępnych kursów będzie widoczna na naszej stronie już wkrótce.
Masz pytania? Napisz (kursy@quest.edu.pl) lub zadzwoń (12 293 74 63, +48 533 520 988). Biuro czynne jest codziennie od 10:00 do 16:00.
Nie przegap okazji i już dziś wybierz Kursy Quest!

logo QUEST

QUEST

Kursy językowe

kursy@quest.edu.pl

Telefon: 533-520-988

Biuro czynne

Poniedziałek-Piątek 900-1500

Kampus UEK

Rakowicka 27, paw. F, pokój 208A

MISJA

Zapewniamy Wam praktyczną edukację językową na najwyższym światowym poziomie przygotowując do międzynarodowych egzaminów certyfikowanych i potwierdzających Wasz poziom znajomości języka obcego.

Stwarzanie warunków do nauczania i uczenia się języków obcych dla celów akademickich i zawodowych, promujących wielojęzyczność i międzykulturowość oraz umożliwiających absolwentom przyszłe zatrudnienie, mobilność zawodową i kontynuowanie samokształcenia przez całe życie.

CELE

Kursy przygotują Cię do egzaminu certyfikującego (LCCI, Cambridge, GO AHEAD with your English, TELC Deutsch, START Deutsch, DFP), na każdym z możliwych poziomów (w zależności od rodzaju kursu).

Każdy kurs LCCI zakończony jest egzaminem próbnym – mock exam.

Zdawalność egzaminu próbnego jest na poziomie blisko 90%.

Kursy językowe trwają 30-40 godzin lekcyjnych w zależności od rodzaju kursu.