włoski A2/B1 (Kod: )

Kurs pozwoli uczestnikom ugruntować posiadaną już wiedzę, oraz poszerzyć swoje kompetencje zwłaszcza w zakresie komunikacji. Rozwinięte zostaną też aspekty gramatyki, odpowiednio do poziomu A2/B1. Zastosowanie materiałów audiowizualnych umożliwi uczestnikom kursu również poznanie realiów kulturowych i społecznych Włoch.

Bloki tematyczne realizowane na kursie:

  1. Hobby, spędzanie wolnego czasu (poszerzenie słownictwa). Powtórka czasów presente, passato prossimo i imperfetto. Trapassato.
  2.  Podróże, planowanie wycieczki (słownictwo związane z turystyką). Zdawanie relacji z wydarzeń w czasie przeszłym.
  3. Szkoła, uniwersytet. Wyrażenia potoczne. Wyrażanie emocji. Futuro semplice, condizionale semplice i condizionale composto.
  4. Zmiany życiowe, postanowienia na przyszłość. Forma wywiadu. Pronomi diretti, indiretti, riflessivi. Bello/quello.
  5. Praca - słownictwo. Rozmowa kwalifikacyjna. Pisanie listu motywacyjnego, cv. Formułowanie ogłoszeń. Zawody (poszerzenie słownictwa).
  6. Zdrowie. Zdrowe żywienie i sposób życia. Reklama miejsc turystycznych. Lekarz. Części ciała (wyrażenia idiomatyczne). Imperativo.

Kurs trwa 30 godzin lekcyjnych, w zależności od ustaleń z daną grupą, jest to 15 spotkań po dwie godziny tygodniowo lub 10 spotkań po trzy godziny tygodniowo.

Termin zajęć (dzień i godzina) zostanie ustalony na spotkaniu organizacyjnym po skompletowaniu się grupy kursowej (minimum 8 osób).

Informacja o terminie spotkania organizacyjnego zostanie Państwu przekazana poprzez adres email podany w formularzu zgłoszeniowym.

Jeżeli jesteś zainteresowany kursem, którego nie mamy aktualnie w ofercie, napisz do nas na adres kursy@quest.edu.pl


Z poniższych opcji wybierz te, które odpowiadają Ci najbardziej.

Zacznij od wyboru poziomu, na którym chcesz się szkolić, dobierz lektora, wybierz interesującą Cię datę i godzinę.

Cena: 549 PLN
Ilość wolnych miejsc: 0
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

MISJA

Zapewniamy Wam praktyczną edukację językową na najwyższym światowym poziomie przygotowując do międzynarodowych egzaminów certyfikowanych i potwierdzających Wasz poziom znajomości języka obcego.

Stwarzanie warunków do nauczania i uczenia się języków obcych dla celów akademickich i zawodowych, promujących wielojęzyczność i międzykulturowość oraz umożliwiających absolwentom przyszłe zatrudnienie, mobilność zawodową i kontynuowanie samokształcenia przez całe życie.

CELE

Kursy przygotują Cię do egzaminu certyfikującego (LCCI, Cambridge, GO AHEAD with your English, TELC Deutsch, START Deutsch, DFP), na każdym z możliwych poziomów (w zależności od rodzaju kursu).

Każdy kurs LCCI zakończony jest egzaminem próbnym – mock exam.

Zdawalność egzaminu próbnego jest na poziomie blisko 90%.

Kursy językowe trwają 30-40 godzin lekcyjnych w zależności od rodzaju kursu.