niemiecki kontynuacja (poziom A2/B1 lub A1/A2) (Kod: )

Kurs pozwoli uczestnikom ugruntować posiadaną już praktyczną znajomość języka niemieckiego na poziomie A1 lub A2 oraz poszerzyć swoje kompetencje zwłaszcza w zakresie komunikacji. Rozwinięte zostaną też aspekty słownictwa, gramatyki, odpowiednio do poziomu, obejmujące sytuacje i problemy dnia codziennego, tematy abstrakcyjne, intensywnie pogłębiajace słownictwo oraz zwroty językowe.

Ćwiczenie i doskonalenie wszystkich podstawowych sprawności językowych: czytania ze zrozumieniem, trening słuchania, mówienie, pisanie z wykorzystaniem technik multimedialnych.

Kurs trwa 30 godzin lekcyjnych, w zależności od ustaleń z daną grupą, jest to 15 spotkań po dwie godziny tygodniowo lub 10 spotkań po trzy godziny tygodniowo.

Termin zajęć (dzień i godzina) zostanie ustalony na spotkaniu organizacyjnym po skompletowaniu się grupy kursowej (minimum 8 osób).

Informacja o terminie spotkania organizacyjnego zostanie Państwu przekazana poprzez adres email podany w formularzu zgłoszeniowym.

Jeżeli jesteś zainteresowany kursem, którego nie mamy aktualnie w ofercie, napisz do nas na adres kursy@quest.edu.pl


 

Z poniższych opcji wybierz te, które odpowiadają Ci najbardziej.

Zacznij od wyboru poziomu, na którym chcesz się szkolić, dobierz lektora, wybierz interesującą Cię datę i godzinę (grupa).

Cena: 549 PLN
Ilość wolnych miejsc: 0
Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH