JĘZYK NIEMIECKI

Wszystkie szczegóły ustalisz po wybraniu odpowiedniego kursu.

 

Cena: 549 PLN
Kurs stworzony jest z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę
z nauką języka niemieckiego.
Cena: 549 PLN
Kurs skierowany jest do osób legitymujących się już znajomością j. niemieckiego na poziomie A2 lub B1. Jest idealnym sposobem na podniesienie sprawności językowych.
Cena: 688 PLN
Kursy przygotowujące do egzaminów: TELC Deutsch ZD (Zertifikat Deutsch) B1, Deutsch A2+Beruf, Deutsch B2+Beruf (zamiast ZDfB)
Cena: 549 PLN
Kurs skierowany jest do osób, które legitymują się znajomością języka niemieckiego na poziomie B1.
Cena: 549 PLN
Kurs skierowany jest do osób legitymujących się już znajomością j. niemieckiego na poziomie A1. Jest idealnym sposobem na podniesienie sprawności językowych.
Cena: 549 PLN
Kurs skierowany jest do osób, które chciałyby powtórzyć i usystematyzować gramatykę z języka niemieckiego na poziomie A1.
Cena: 549 PLN
Kurs skierowany jest do osób, które chciałyby powtórzyć i usystematyzować gramatykę z języka niemieckiego na poziomie A2.
Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH

MISJA

Zapewniamy Wam praktyczną edukację językową na najwyższym światowym poziomie przygotowując do międzynarodowych egzaminów certyfikowanych i potwierdzających Wasz poziom znajomości języka obcego.

Stwarzanie warunków do nauczania i uczenia się języków obcych dla celów akademickich i zawodowych, promujących wielojęzyczność i międzykulturowość oraz umożliwiających absolwentom przyszłe zatrudnienie, mobilność zawodową i kontynuowanie samokształcenia przez całe życie.

CELE

Kursy przygotują Cię do egzaminu certyfikującego (LCCI, Cambridge, GO AHEAD with your English, TELC Deutsch, START Deutsch, DFP), na każdym z możliwych poziomów (w zależności od rodzaju kursu).

Każdy kurs LCCI zakończony jest egzaminem próbnym – mock exam.

Zdawalność egzaminu próbnego jest na poziomie blisko 90%.

Kursy językowe trwają 30-40 godzin lekcyjnych w zależności od rodzaju kursu.