francuski kontynuacja - poziom A2 lub B1 (Kod: )

KURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO A2 KONTYNUACJA
Kurs adresowany jest do osób posługujących się j. francuskim na poziomie A1 i pragnących kontynuować naukę oraz do wszystkich zainteresowanych będących aktualnie na poziomie A2.
Kurs rozszerzony o słownictwo administracyjno-biznesowe pod kątem przygotowania do egzaminu certyfikowanego CCIP.

Kurs obejmuje 30 godzin zajęć lekcyjnych.

Kurs prowadzą najlepsi lektorzy ze Studium Języków Obcych UEK.

Zajęcia odbywają się na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Kurs na poziomie A2 stanowi kontynuację nauki dla osób, które ukończyły lektorat na poziomie A1.

Kurs obejmuje:
Wprowadzenie zagadnień gramatyczno – leksykalnych na poziomie A2.
Doskonalenie komunikacji w codziennych sytuacjach osadzonych w kontekście cywilizacji francuskiej.
Rozumienie oraz komentowanie materiałów audio-wizualnych (ćwiczenia za słuchu, filmy, reklamy, itd.).
Ćwiczenie swobodnej konwersacji.
Poznanie i propagowanie kultury i cywilizacji francuskiej.

Cena kursu wynosi 688 zł

KURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO B1 KONTYNUACJA
Kurs adresowany jest do osób posługujących się j. francuskim na poziomie A2 i pragnących kontynuować naukę oraz do wszystkich studentów będących aktualnie na poziomie B1.

Kurs obejmuje 40 godzin zajęć lekcyjnych.

Kurs prowadzą najlepsi lektorzy ze Studium Języków Obcych UEK.
Zajęcia odbywają się na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Kurs na poziomie B1 stanowi kontynuację nauki dla osób, które ukończyły lektorat na poziomie A2
i przygotowuje do rozpoczęcia nauki języka biznesu dla osób, które wybiora język francuski na studiach drugiego stopnia. Po pierwszym roku SUM-ów osoby te będą mogły przystapić do certyfikowanego egzaminu Paryskiej Izby Przemysłow-Handlowej i tym sposobem uzyskać międzynarodowy certyfikat.

Kurs obejmuje:
Wprowadzenie zagadnień gramatyczno – leksykalnych na poziomie A2 (B1).
Ćwiczenie swobodnej konwersacji.
Poznanie i propagowanie kultury i cywilizacji francuskiej.

Cena kursu wynosi 688 zł

Z poniższych opcji wybierz te, które odpowiadają Ci najbardziej.

Zacznij od wyboru poziomu, na którym chcesz się szkolić, dobierz lektora, wybierz interesującą Cię datę i godzinę (grupa).

Cena: 549 PLN
Ilość wolnych miejsc: 0