DFP affaires (Diplôme de français professionnel affaires) (Kod: )

Dyplomy CCIP ułatwią Ci:
  • uzyskanie zwolnienia z egzaminu standaryzowanego (z wpisem oceny otrzymanej na egzaminie, w przypadku zdania egzaminu na wyższym pozomie, ocena jest podwyższana),
  • wyjazd na stypendium zgraniczne. Egzaminy CCIP zwalniają Cię z egzaminu kwalifikacyjnego ze znajomości języka obcego,
  • zgromadzenie większej ilości punktów za dodatkowe osiągnięcia naukowe. Komisje stypendialne akceptują uzyskane certyfikaty językowe od poziomu B2. Im więcej zgromadzonych punktów, tym większe szanse na otrzymanie stypendium,
  • zdobycie wymarzonej pracy - Chambre de Commerce et d'Industrie de Paris jest szeroko znana wśród pracodawców francuskich i francuskojęzycznych. Żaden inny egzamin nie sprawdzi w tym stopniu Twojej znajomości języka francuskiego na poziomie biznesowym, a tym samym nie ułatwi Ci znalezienia wymarzonej pracy.
 
Jak wygląda kurs DFP affaires?

Kurs trwa 40 godzin lekcyjnych (45 minut) i przygotowuje do egzaminów organizowanych w pierwszej połowie maja. Obejmuje 13-14 spotkań po trzy godziny lekcyjne tygodniowo. 

Kurs obejmuje:

  • powtórkę i poszerzenie zagadnień gramatycznych (poziom A2) np.: zaimki osobowe, mowa zależna, czasy przeszłe, tryb warunkowy;
  • powtórkę i poszerzenie słownictwa biznesowego (w zależności od poziomu B1, B2, C1) np. formy prawne spółek, rodzaje kontraktów, warunki zatrudnienia, banki, giełda;
  • korespondencję handlową np.: zapytanie ofertowe, zamówienie, reklamacja, list motywacyjny;
  • przygotowanie do części rozumienie ze słuchu, streszczenie tekstu pisanego, prezentacja w j. francuskim,
  • zapoznanie z poszczególnymi częściami egzaminu. Omówienie technik i procedur zdawania egzaminu. Prezentację przykładowych pytań;
  • egzamin próbny, pozwalający na wybór odpowiedniego poziomu egzaminu.
Po kursie:

Po skończonym kursie istnieje możliwość zdawania egzaminu w Centrum Egzaminacyjnym przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, informacje o egzaminie i zapisy znajdują się na: 

http://cj.uek.krakow.pl/site/certyfikaty/egzaminy/id/3

W przypadku wyboru kursu z terminem zajęć do ustalenia (dzień i godzina) zostanie ustalony na spotkaniu organizacyjnym po skompletowaniu się grupy kursowej (minimum 8 osób).Informacja o terminie spotkania organizacyjnego zostanie Państwu przekazana poprzez adres email podany w formularzu zgłoszeniowym.

Jeżeli jesteś zainteresowany kursem, którego nie mamy aktualnie w ofercie, napisz do nas na adres kursy@quest.edu.pl

Z poniższych opcji wybierz te, które odpowiadają Ci najbardziej.

Zacznij od wyboru poziomu, na którym chcesz się szkolić, dobierz lektora, wybierz interesującą Cię datę i godzinę (grupa).


rodzaj:
poziom:
lektor:
grupa/termin:
Cena: 699 PLN
Ilość wolnych miejsc: 0
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

MISJA

Zapewniamy Wam praktyczną edukację językową na najwyższym światowym poziomie przygotowując do międzynarodowych egzaminów certyfikowanych i potwierdzających Wasz poziom znajomości języka obcego.

Stwarzanie warunków do nauczania i uczenia się języków obcych dla celów akademickich i zawodowych, promujących wielojęzyczność i międzykulturowość oraz umożliwiających absolwentom przyszłe zatrudnienie, mobilność zawodową i kontynuowanie samokształcenia przez całe życie.

CELE

Kursy przygotują Cię do egzaminu certyfikującego (LCCI, Cambridge, GO AHEAD with your English, TELC Deutsch, START Deutsch, DFP), na każdym z możliwych poziomów (w zależności od rodzaju kursu).

Każdy kurs LCCI zakończony jest egzaminem próbnym – mock exam.

Zdawalność egzaminu próbnego jest na poziomie blisko 90%.

Kursy językowe trwają 30-40 godzin lekcyjnych w zależności od rodzaju kursu.