Angielski

QUEST

Francuski
Hiszpański
Niemiecki
Rosyjski
Włoski

Dlaczego warto uczyć się języków obcych?

Każdy z nas zdaje sobie sprawę jak wiele korzyści płynie z nauki języków obcych. W dzisiejszych czasach, umiejętność biegłego posługiwania się językiem jest na wagę złota. Nie zwlekaj, podejmij naukę!

1. Praca zawodowa

Znajomość kilku języków obcych jest coraz częściej wymagana przez pracodawców. Wiele firm prowadzi działalność międzynarodową, dlatego wiedza ta staje się podstawą. Osoba, która zna chociaż jeden język na komunikatywnym poziomie jest idealnym kandydatem!

2. Podróżowanie

Czy chciałbyś podróżować? Pamiętaj, język to podstawa! Po to właśnie, aby samodzielnie i swobodnie poruszać się w obcym kraju. Umiejętność ta pozwoli Ci otworzyć się na nowe doświadczenia, kulturę i poznać ludzi z całego świata.

3. Dostęp do wiedzy

Znając języki obce masz nieograniczone możliwości! Możesz poznawać obcą literaturę, dokumenty i filmy. Już nic Cię nie ogranicza.

 

Zapraszamy na kursy językowe! Zapoznaj się z naszą ofertą i zapisz się już dziś, nadal prowadzimy zapisy!

logo QUEST

QUEST

Kursy językowe

kursy@quest.edu.pl

Telefon: 533-520-988

Biuro czynne

Poniedziałek-Piątek 900-1500

Kampus UEK

Rakowicka 27, paw. F, pokój 208A

MISJA

Zapewniamy Wam praktyczną edukację językową na najwyższym światowym poziomie przygotowując do międzynarodowych egzaminów certyfikowanych i potwierdzających Wasz poziom znajomości języka obcego.

Stwarzanie warunków do nauczania i uczenia się języków obcych dla celów akademickich i zawodowych, promujących wielojęzyczność i międzykulturowość oraz umożliwiających absolwentom przyszłe zatrudnienie, mobilność zawodową i kontynuowanie samokształcenia przez całe życie.

CELE

Kursy przygotują Cię do egzaminu certyfikującego (LCCI, Cambridge, GO AHEAD with your English, TELC Deutsch, START Deutsch, DFP), na każdym z możliwych poziomów (w zależności od rodzaju kursu).

Każdy kurs LCCI zakończony jest egzaminem próbnym – mock exam.

Zdawalność egzaminu próbnego jest na poziomie blisko 90%.

Kursy językowe trwają 30-40 godzin lekcyjnych w zależności od rodzaju kursu.