Angielski

QUEST

Francuski
Hiszpański
Niemiecki
Rosyjski
Włoski

Kurs LCCI 2 English for Busniess - ostatnia szansa

Zapraszamy na kurs jęzka anglielskiego LCCI 2 (B1/B2) English for Busniess. Jest to kurs przygotowujący do egzaminu LCCI 2, odbywającego się w sesji kwietniowej, prowadzony jest przez mgr Małgorzatę Buda w następujących terminach:

1)  piątek godz. 11:30 - 13:45 (135 min.)

 
2)  czwartek godz. 17:00 - 19:15 (135 min.)
 
Placement Test
Jeżeli nie jesteś pewien który poziom kursu LCCI byłby dla Ciebie odpowiedni to możesz wykonać test, który wskaże jaki poziom kursu byłby dla Ciebie odpowiedni. W tym celu skontaktuj się z biurem Kursów Językowych QUEST.

 

Zapisy za pośrednictwem strony  internetowej:

http://quest.edu.pl/kursy/jezyk-angielski/lcci

 

logo QUEST

QUEST

Kursy językowe

kursy@quest.edu.pl

Telefon: 533-520-988

Biuro czynne

Poniedziałek-Piątek 900-1500

Kampus UEK

Rakowicka 27, paw. F, pokój 208A

MISJA

Zapewniamy Wam praktyczną edukację językową na najwyższym światowym poziomie przygotowując do międzynarodowych egzaminów certyfikowanych i potwierdzających Wasz poziom znajomości języka obcego.

Stwarzanie warunków do nauczania i uczenia się języków obcych dla celów akademickich i zawodowych, promujących wielojęzyczność i międzykulturowość oraz umożliwiających absolwentom przyszłe zatrudnienie, mobilność zawodową i kontynuowanie samokształcenia przez całe życie.

CELE

Kursy przygotują Cię do egzaminu certyfikującego (LCCI, Cambridge, GO AHEAD with your English, TELC Deutsch, START Deutsch, DFP), na każdym z możliwych poziomów (w zależności od rodzaju kursu).

Każdy kurs LCCI zakończony jest egzaminem próbnym – mock exam.

Zdawalność egzaminu próbnego jest na poziomie blisko 90%.

Kursy językowe trwają 30-40 godzin lekcyjnych w zależności od rodzaju kursu.