Angielski

QUEST

Francuski
Hiszpański
Niemiecki
Rosyjski
Włoski

Ruszają zapisy na kursy językowe QUEST!

Już dzisiaj ruszają zapisy na kursy językowe QUEST, prowadzone przez Fundację Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie!

Oferujemy kursy z wielu języków, na różnych poziomach zaawansowania w konkurencyjnych cenach. Wyróżnia nas świetna kadra lektorska, znakomita lokalizacja w centrum Krakowa (kampus UEK) oraz przyjazna atmosfera. 

Aktualnie prowadzimy zapisy na następujące kursy:

1.  Kurs języka angielskiego LCCI English for Business Level 3 (B2/C1) - kurs prowadzony przez mgr Lidię Zielińską, obejmuje 40 godzin zajęć lekcyjnych, 13 spotkań po trzy godziny lekcyjne (135 min.), kurs standardowy przygotowujący do egzaminu LCCI w kwietniu, cena kursu: 699zł, zajęcia dostępne w następujących terminach:

  • poniedziałek, godz. 16:45 - 19:00 (135 min.)
  • środa, godz. 11:30 - 13:45 (135 min.)
  • piątek, godz. 16:45 - 19:00 (135 min.)
  • termin zajęć do ustalenia na pierwszym spotkaniu

2.  Kurs języka niemieckiego A2/B1 kontynuacja - kurs prowadzony przez mgr Adrianę Szafarowicz, obejmuje 30 godzin zajęć lekcyjnych, termin oraz godziny spotkań zostaną ustalone na spotkaniu organizacyjnym po zebraniu się grupy kursowej (min. 8 osób), cena kursu: 549 zł

3.  Kurs języka francuskiego CCIP B2/C1 - kurs prowadzony przez mgr Zbigniewa Wolskiego, obejmuje 40 godzin zajęć lekcyjnych, terminy oraz godziny spotkań zostaną ustalone na spotkaniu organizacyjnym po zebraniu się grupy kursowej (min. 8 osób), cena kursu: 688 zł

Jest to tylko część oferowanych przez nas kursów, następne będą zamieszczane na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz fanpage na Facebooku. 

Na kursy można zapisywać się on-line, za pośrednictwem strony internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Biuro Kursów Językowych QUEST
Kampus UEK, paw. F, pok. 208A
+48 533 520 988
kursy@quest.edu.pl
logo QUEST

QUEST

Kursy językowe

kursy@quest.edu.pl

Telefon: 533-520-988

Biuro czynne

Poniedziałek-Piątek 900-1500

Kampus UEK

Rakowicka 27, paw. F, pokój 208A

MISJA

Zapewniamy Wam praktyczną edukację językową na najwyższym światowym poziomie przygotowując do międzynarodowych egzaminów certyfikowanych i potwierdzających Wasz poziom znajomości języka obcego.

Stwarzanie warunków do nauczania i uczenia się języków obcych dla celów akademickich i zawodowych, promujących wielojęzyczność i międzykulturowość oraz umożliwiających absolwentom przyszłe zatrudnienie, mobilność zawodową i kontynuowanie samokształcenia przez całe życie.

CELE

Kursy przygotują Cię do egzaminu certyfikującego (LCCI, Cambridge, GO AHEAD with your English, TELC Deutsch, START Deutsch, DFP), na każdym z możliwych poziomów (w zależności od rodzaju kursu).

Każdy kurs LCCI zakończony jest egzaminem próbnym – mock exam.

Zdawalność egzaminu próbnego jest na poziomie blisko 90%.

Kursy językowe trwają 30-40 godzin lekcyjnych w zależności od rodzaju kursu.