Angielski

QUEST

Francuski
Hiszpański
Niemiecki
Rosyjski
Włoski

Kursy językowe ruszają od października!

Rok akademicki 2017/2018 dobiega już końca. Mamy nadzieję, że udało Wam się zdać wszystkie egzaminy.

Pomimo, że wakacje to czas odpoczynku to warto już dziś zastanowić się nad przyszłym rokiem akademickim. Nauka języka obcego jest zawsze dobrym wyborem, dzięki temu otworzysz się na innych ludzi oraz dowiesz się więcej o samym sobie i swoich możliwościach.

Kursy językowe QUEST dają możliwość nauki nowego języka albo podszkolenie się w już dobrze znanym. Nowa edycja kursów rozpoczyna się już w październiku!

W razie pytań zachęcamy do kontaktu przez fanpage na Facebooku lub adres mailowy kursy@quest.edu.pl
logo QUEST

QUEST

Kursy językowe

kursy@quest.edu.pl

Telefon: 533-520-988

Biuro czynne

Poniedziałek-Piątek 900-1500

Kampus UEK

Rakowicka 27, paw. F, pokój 208A

MISJA

Zapewniamy Wam praktyczną edukację językową na najwyższym światowym poziomie przygotowując do międzynarodowych egzaminów certyfikowanych i potwierdzających Wasz poziom znajomości języka obcego.

Stwarzanie warunków do nauczania i uczenia się języków obcych dla celów akademickich i zawodowych, promujących wielojęzyczność i międzykulturowość oraz umożliwiających absolwentom przyszłe zatrudnienie, mobilność zawodową i kontynuowanie samokształcenia przez całe życie.

CELE

Kursy przygotują Cię do egzaminu certyfikującego (LCCI, Cambridge, GO AHEAD with your English, TELC Deutsch, START Deutsch, DFP), na każdym z możliwych poziomów (w zależności od rodzaju kursu).

Każdy kurs LCCI zakończony jest egzaminem próbnym – mock exam.

Zdawalność egzaminu próbnego jest na poziomie blisko 90%.

Kursy językowe trwają 30-40 godzin lekcyjnych w zależności od rodzaju kursu.