Angielski

QUEST

Francuski
Hiszpański
Niemiecki
Rosyjski
Włoski

Egzamin LCCI

Certyfikat London Chamber of Commerce and Industry jest egzaminem zdawanym w centrach na całym świecie, również w naszym Centrum Językowym możesz go zdawać, na każdym poziomie. LCCI jest nie tylko egzaminem sprawdzającym Twoją znajomość języka angielskiego ale również daje Ci praktyczne umiejętności przydatne w przyszłej pracy. Nie sprawdza on jedynie znajomości słownictwa i gramatyki ale przede wszystkim znajdują się w nim zadania takie jak: umiejętność prowadzenia korespondencji biznesowej, pisanie raportów, notatek służbowych, analiza tekstów ekonomicznych i wiele innych.

QUEST ma w swojej ofercie kursy przygotowujące do tego egzaminu. Są one prowadzone przez doświadczonych lektorów, którzy prowadzą zajęcia językowe na UEK. Nauka pod okiem specjalistów gwarantuje świetne przygotowanie co zaowocuje świetnym wynikiem na egzaminie. 

Nadal prowadzimy zapisy na kursy LCCI 3 (poziom B2/C1):
* zajęcia w terminie do ustalenia prowadzone przez mgr Lidię Zielińską
* zajęcia w piątki od 16 do 1815 z mgr Lidią Zielińską, kurs rozpocznie się w styczniu 2018 r.
 

Jest to ostatnia szansa aby zapisać się na kurs przygotowujący do egzaminu w kwietniu. 

Od semestru letniego rozpoczynają się zapisy na kursy przygotowujące do egzaminu w czerwcu.

 

logo QUEST

QUEST

Kursy językowe

kursy@quest.edu.pl

Telefon: 533-520-988

Biuro czynne

Poniedziałek-Piątek 900-1500

Kampus UEK

Rakowicka 27, paw. F, pokój 208A

MISJA

Zapewniamy Wam praktyczną edukację językową na najwyższym światowym poziomie przygotowując do międzynarodowych egzaminów certyfikowanych i potwierdzających Wasz poziom znajomości języka obcego.

Stwarzanie warunków do nauczania i uczenia się języków obcych dla celów akademickich i zawodowych, promujących wielojęzyczność i międzykulturowość oraz umożliwiających absolwentom przyszłe zatrudnienie, mobilność zawodową i kontynuowanie samokształcenia przez całe życie.

CELE

Kursy przygotują Cię do egzaminu certyfikującego (LCCI, Cambridge, GO AHEAD with your English, TELC Deutsch, START Deutsch, DFP), na każdym z możliwych poziomów (w zależności od rodzaju kursu).

Każdy kurs LCCI zakończony jest egzaminem próbnym – mock exam.

Zdawalność egzaminu próbnego jest na poziomie blisko 90%.

Kursy językowe trwają 30-40 godzin lekcyjnych w zależności od rodzaju kursu.